DACIA LOGAN ROMANIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
DACIA LOGAN ROMANIA

FORUM DACIA LOGAN
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
danut70




Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/03/2008

schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Empty
MesajSubiect: schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV   schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Icon_minipostedDum Mar 02, 2008 10:42 am

Stie cineva cum pot sa schimb dispersorul de la blocul de semnalizare spate dreapta , sau unde il pot procura ca in magazinele de specialitate nu se gasesc.
Sus In jos
crististreulea
Moderator
Moderator
crististreulea


Mesaje : 5
Data de înscriere : 23/01/2008
Varsta : 47
Localizare : timis/ghiroda

schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Empty
MesajSubiect: Re: schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV   schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Icon_minipostedDum Mar 02, 2008 9:18 pm

ar trebui sa il gasesti la reprezentanta. de ce ai nevoie doar de dispersor?
Sus In jos
http://crististreulea.blogspot.com
danut70




Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/03/2008

schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Empty
MesajSubiect: Re: schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV   schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Icon_minipostedDum Mar 16, 2008 9:41 am

Problema este ca numai la dispersor este beleaua este spart la partea inferioara jos f putin ,iar restul este intact inclusiv corpul , de gasit am gasit cu totul la reprezentanta dar il schimba cu totul si costa in jur de 2 mil cu tot , ma gandeam sa il schimb eu , banuiesc ca nu ar fi greu . Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Empty
MesajSubiect: Re: schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV   schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV Icon_miniposted

Sus In jos
 
schimbare dispersor bloc semnalizare spate LOGAN MCV
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Logan Prestige 1,5 DCI - 85 CP
» LOGAN PREFERANCE MCV 1.4
» Cumpar oglinzi Logan MCV
» Logan Suv - 2009 - 2010
» Vand piese LOGAN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DACIA LOGAN ROMANIA :: Forum Dacia Logan :: Dacia LOGAN - MCV-
Mergi direct la: