DACIA LOGAN ROMANIA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
DACIA LOGAN ROMANIA

FORUM DACIA LOGAN
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 LOGAN PREFERANCE MCV 1.4

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
danut70




Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/03/2008

LOGAN PREFERANCE MCV  1.4 Empty
MesajSubiect: LOGAN PREFERANCE MCV 1.4   LOGAN PREFERANCE MCV  1.4 Icon_minipostedDum Mar 02, 2008 10:48 am

Pina acum nu am avut probleme cu ea in trafic , ma refer la intretinere (decat ulei si benzina), sigura deficienta ar fi ca motorul este cam ,, micut ,, pentru caroseria ei si demarajul este cam incet la inceput,avantajul fiind ca consumul este cel mai mic fata de celelalte variante ,, benzinare ,,.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 11/01/2008
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

LOGAN PREFERANCE MCV  1.4 Empty
MesajSubiect: Re: LOGAN PREFERANCE MCV 1.4   LOGAN PREFERANCE MCV  1.4 Icon_minipostedDum Mar 02, 2008 11:22 pm

danut70 a scris:
Pina acum nu am avut probleme cu ea in trafic , ma refer la intretinere (decat ulei si benzina), sigura deficienta ar fi ca motorul este cam ,, micut ,, pentru caroseria ei si demarajul este cam incet la inceput,avantajul fiind ca consumul este cel mai mic fata de celelalte variante ,, benzinare ,,.
da, asa e consumul este mai mic, dar motorul nu face fata la greutatea masinii... Crying or Very sad
Sus In jos
https://logan.forumgratuit.ro
 
LOGAN PREFERANCE MCV 1.4
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Logan Prestige 1,5 DCI - 85 CP
» Cumpar oglinzi Logan MCV
» Vand piese LOGAN
» piese logan dezmembrari
» Logan Suv - 2009 - 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DACIA LOGAN ROMANIA :: Forum Dacia Logan :: Dacia LOGAN - Versiuni :: Preference-
Mergi direct la: